Katalogpost

Språk

Englishsuomisvenska
Loading...
1050667
The bone shard daughter / Andrea Stewart.
Loading...
Av: Stewart, Andrea (Författare/medförfattare)
Utgivningsår: 2021
Språk: Engelska
Medietyp: Bok
ISBN: 9780356514956
Serietitel: The drowning empire ; book one
Omfång: 436 sidor 20 cm
Antal reservationer: 0
Innehållsbeskrivning
An unmissable debut from a major new voice in fantasy, The Bone Shard Daughter is by turns intimate, epic and thrilling - a triumph of storytelling perfect for fans of City of Brass, The Poppy War and Empire of Sand

Här finns titeln:

Loading...

Mer om titeln

Loading...

Alex författarlexikon

Loading...

Andra titlar av samma författare

1050668
Av: Stewart, Andrea